Pracownia graficzna

Studio 61

O mnie

Studio 61 to ja…

Nazywam się Monika Zych, jestem absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie i od ponad 25 lat pracuję jako grafik, a moją główną specjalnością jest projektowanie opakowań.
Tworzę, projektuję, fotografuję, ilustruję…
Ponieważ zawsze chciałam zajmować się projektowaniem użytkowym, opakowania idealnie wpasowywała się do tej koncepcji. Kreacja i trochę techniki. Sporo wolności, ale w pewnych ramach. I tak zostało.

Jak pracuję

Prosto. Szybko. Dlaczego? Ano dlatego, że przy bardzo dobrym opanowaniu warsztatu, mogę nowe pomysły natychmiast realizować. Na stocku nie ma właściwego zdjęcia?. Żaden problem. Nie pasuje ilustracja? Narysuję.
Kreatywność – tu problem jest raczej z nadmiarem pomysłów…I wyborem tego, co pokazać klientowi. Ale spokojnie, decyzje zapadają, do wyboru pokazuję najchętniej 3 rozwiązania.
Do minimum skracam formalności i terminy. Słucham uważnie. Doradzam.
Po kolejny projekt wraca tylko zadowolony klient….
Z mojego wieloletniego doświadczenia wynika, że mimo prowadzenia najróżniejszych badań i ankiet, nie ma idealnego przepisu na udany projekt opakowania. Opakowania, które wpisze się idealnie, a może nawet podrasuje markę, które jest ładne, funkcjonalne, cudnie jak jest jeszcze ekologiczne, a pełnia szczęścia gdy w całości biodegradowalne.
A przy okazji kiedy krzywa sprzedaży rośnie…

Dlaczego warto ze mną pracować

…bo oferując projekty na najwyższym poziomie pracuję szybciej i taniej niż więksi. Po prostu.
Serdecznie zapraszam do współpracy, nie tylko przy projektowaniu opakowań, ale także szeroko pojętym projektowaniu użytkowym.
Zapraszam też na facebooka, gdzie na stronie obiektywnego studia 61 można zobaczyć moje zdjęcia.
Moją pasją są konie, uwielbiam i wspieram zwierzaki.

 

Nasze portfolio